Pomóż dzieciom

Chciałbyś pomóc podopiecznym naszej fundacji? Skorzystaj z którejś z poniższych możliwości pomocy lub skontaktuj się z nami.

Jak możesz pomóc?

Fundacja uruchomiła kilka programów pomocy dla dzieci z BCH. Pomagać możemy przez przystąpienie do jednego z nich.

Przystąpienie do programu Adopcja Serca

Adopcja Serca

Wesprzyj program Edukacja

Program Edukacja

Wysłanie paczki dla dzieci

Możesz również sprawić radość naszym podopiecznym i wysłać do nich list w języku angielskim lub paczkę. Więcej szczegółów odnośnie sposobu wysyłania paczek i listów znajdziesz klikając link poniżej.

#

Pomoc finansowa

Możesz przekazać również środki pieniężne. Ściśle współpracujemy z Bon Children’s Home w Dolanji. Wiemy, jakie są bieżące potrzeby BCH. Aby przekazać jednorazową darowiznę na fundację skorzystaj z poniższej płatności online:


Dziękujemy za wsparcie i okazaną dobroć w imieniu swoim i naszych podopiecznych.

Darowizny przekazywane przez PayPal
Przystąpienie do programu pomocy


  

Programy pomocy:
Imię i numer BCH dzieckaPraca nad projektami fundacji

Chciałbyś uczestniczyć personalnie w akcjach pomocy dzieciom Tybetu i Himalajów? Zapraszamy do współpracy. Poznasz ciekawych ludzi, którzy tak jak Ty chcą poświęcić swój wolny czas, aby pomagać innym – najczęściej młodszym, słabszym, znajdującym się w trudniejszej sytuacji materialnej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do angażowania się w realizowane przez nas projekty. Klikając na powyższe odnośniki dowiedzą się Państwo sporo i poznają nasze dzieci, zarówno te starsze, jak i młodsze, mieszkające w Bon Children’s Home.

Development and Maintenance by Mediart